Rozwiązanie dla hal produkcyjnych i magazynowych – System rurowo-złączkowy od FlexLean

Szukasz sposobu na optymalizację organizacji przestrzeni w hali produkcyjnej lub magazynowej? Rozwiązaniem Twoich problemów może być system rurowo-złączkowy oferowany przez FlexLean. Dzięki niemu możesz m.in. oszczędzić miejsce i zwiększyć produktywność zakładu. To wszystko w ramach filozofii lean. Sprawdź, czym jest system rurowo-złączkowy i poznaj potencjał jego zastosowania w Twojej firmie.

Czym jest system rurowo-złączkowy?

W dużym skrócie jest to konstrukcja, która opiera się na rurach oraz łączących je złączkach. Dzięki temu można przygotować różnego rodzaju konfiguracje i konstrukcje w pełni dopasowane do potrzeb zakładu produkcyjnego lub hali magazynowej. To nowoczesne rozwiązanie magazynowe pozwala na sprawne tworzenie m.in.: stołów roboczych, regałów przepływowych, stojaków na narzędzia, konstrukcji do przenoszenia materiałów czy też wózków transportowych. System rurowo-złączkowy można rozbudować o dodatkowe elementy, w tym m.in. koła, dzięki czemu tworzy się regały mobilne. Modułowa budowa tego rozwiązania sprawia, że w każdej chwili można pokusić się o jego modyfikację. To atut w przypadku zakładów i hal magazynowych, gdzie zmienia się rodzaj przechowywanych towarów. Pod tym względem nowoczesne systemy rurowo-złączkowe od FlexLean są bardzo uniwersalne.

Gdzie wykorzystuje się systemy rurowo-złączkowe?

Ze względu na specyfikę i uniwersalność, rozwiązanie to charakteryzuje się szerokim potencjałem zastosowania. Obecnie z systemów rurowo-złączkowych z powodzeniem korzystają m.in.:

 • zakłady produkcyjne;
 • hale magazynowe;
 • centra logistyczne;
 • warsztaty samochodowe i inne;
 • firmy serwisujące sprzęt;
 • laboratoria;
 • sklepy i hurtownie;
 • i inne. 

Tak naprawdę rozwiązanie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba stworzenia skutecznej, praktycznej i relatywnie niedrogiej w budowie i konserwacji konstrukcji magazynowej.

Jak powstają systemy rurowo-złączkowe od FlexLean?

Szukasz zaufanego partnera, który dostarczy Ci wysokiej jakości system rurowo-złączkowy? Bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą firmy FlexLean z Łomianek, która swoje usługi z powodzeniem realizuje na terenie całego kraju. Systemy oferowane przez FlexLean powstają z różnego rodzaju rur i złączek, które są dostosowywane do potrzeb klienta. Elementy te charakteryzują się różnymi parametrami technicznymi, właściwościami i wytrzymałością eksploatacyjną. FlexLean oferuje m.in.: 

 • rury z powłoką ABS (ze zwiększoną odpornością na uszkodzenia i korozję);
 • rury antystatyczne ESD (spełniają najwyższe standardy środowiskowe);
 • rury niklowane. 

Ponadto eksperci FlexLean dbają o wyposażenie systemu w pasujące złączki, kółka transportowe, listwy rolkowe oraz inne elementy, które wpływają na zwiększenie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa eksploatacji konstrukcji. 

Skorzystaj z oferty FlexLean

Zachęcamy do zapoznania się z ofertę FlexLean oraz do bezpośredniego kontaktu z ekspertem marki w celu poznania szczegółów. Nowoczesny system rurowo-złączkowy pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w przestrzeni produkcyjnej lub magazynowej, a także zwiększy produktywność Twojego zakładu. To wybór świadomych i wymagających przedsiębiorców, a przedstawiciele FlexLean to prawdziwi specjaliści w tym sektorze.

Artykuł Sponsorowany

Rozwiązanie dla hal produkcyjnych i magazynowych – System rurowo-złączkowy od FlexLean
Przewiń na górę